Vinotéka Labyrint | Bio,potraviny & zdravá výživa Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Vinotéka Labyrint

Víno, prodej a degustace. Vinotéka nabízí kvalitní vína z Čech a Moravy (více než 25 vinařství), zahraniční vína, vína sudová. Specialitou je nealkoholické víno. Samozřejmostí jsou delikatesy k vínu... celý popis provozovny Vinotéka Labyrint »

Informace o provozovně

UliceMánesova 60
MěstoPraha 2
PSČ120 00
45783527
DIČCZ6404060025
WWWhttp://www.vinotekalabyrint.cz/
Emailvinotekalabyrint@seznam.cz
Mobilní telefon+420 603 303 905
Otevírací dobaPondělí - Pátek 14.00 - 22.00 hod.
Sobota 15.00 - 22.00 hod.
Neděle zavřeno
  • Popis provozovny
  • Kategorie (1)

Popis Vinotéka Labyrint

Víno, prodej a degustace. Vinotéka nabízí kvalitní vína z Čech a Moravy (více než 25 vinařství), zahraniční vína, vína sudová. Specialitou je nealkoholické víno.
Samozřejmostí jsou delikatesy k vínu a doplňky k vínu.
Rádi Vám poradíme s výběrem vína podle Vaší chuti.

Další provozovny v kategorii Bio,potraviny & zdravá výživa

GOLDIM spol. s r.o.

GOLDIM spol. s r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu biopotravin pro kojeneckou a dětskou výživu (produktová řada BABIO® a ČIPERKA®), potravin pro zdravou výživu, rehydratačních iontových přípravků (značky Kulíšek® a Iontia® prebio) a doplňků stravy i s probiotiky a prebiotiky (ProbioFlora®, Prokloubin®, Bio Formule Šalvěj, Minvita®), na redukci hmotnosti (SLIM Q, PinnoThinTM, THERMOMAGIC) a další.Specializujeme se na vývoj a výrobu biopotravin pro kojeneckou a dětskou výživu (produktová řada BABIO® a ČIPERKA®), potravin pro zdravou výživu, rehydratačních iontových přípravků (značky Kulíšek® a Iontia® prebio) a doplňků stravy i s probiotiky a prebiotiky (ProbioFlora®, Prokloubin®, Bio Formule Šalvěj, Minvita®), na redukci hmotnosti (SLIM Q, PinnoThinTM, THERMOMAGIC) a další. GOLDIM spol. s r.o. více»

Homeopatická a psychologická poradna ARIADNI

Homeopatická a psychologická poradna ARIADNI

Naše poradna ARIADNI nabízí pomoc při řešení akutních i chronických zdravotních či psychických potíží. Využíváme alternativní metody léčby formou HOMEOPATIE, dále nabízíme detoxikaci organismu, řešíme negativní následky očkování, nabízíme zelené potraviny a další přírodní produkty, Reiki I. a II. stupně. V oblasti PSYCHOTERAPIE řešíme partnerské problémy, práce s komplexy a zaběhnutými destruktivními scénáři, posílení sebevědomí, provázení ve složité životní situaci, práce se stresem a relaxační techniky, psychosomatika – hledání příčin chronických i akutních onemocnění v psychice. Pořádáme vzdělávací přednášky a semináře po celé ČR, spolupracujeme s mateřskými centry, se zájemci o alternativní medicínu, publikujeme...Bc.Ludmila Sedláková je mimořádnou členkou České lékařské homeopatické společnosti.Služby poskytujeme buď formou osobního kontaktu (poradny v Praze a v Jičíně) nebo též formou on-line. Zboží nabízíme též formou e-shopu.Pro členy klubu ARIADNI sleva 30 % na veškeré služby. Hlavní zásadou naší terapeutické péče je absolutní diskrétnost a individuální přístup ke klientům.Naše poradna ARIADNI nabízí pomoc při řešení akutních i chronických zdravotních či psychických potíží. Využíváme alternativní metody léčby formou HOMEOPATIE, dále nabízíme detoxikaci organismu, řešíme negativní následky očkování, nabízíme zelené potraviny a další přírodní produkty, Reiki I. a II. stupně. V oblasti PSYCHOTERAPIE řešíme partnerské problémy, práce s komplexy a zaběhnutými destruktivními scénáři, posílení sebevědomí, provázení ve složité životní situaci, práce se stresem a relaxační techniky, psychosomatika – hledání příčin chronických i akutních onemocnění v psychice. Pořádáme vzdělávací přednášky a semináře po celé ČR, spolupracujeme s mateřskými centry, se zájemci o alternativní medicínu, publikujeme...Bc.Ludmila Sedláková je mimořádnou členkou České lékařské homeopatické společnosti.Služby poskytujeme buď formou osobního kontaktu (poradny v Praze a v Jičíně) nebo též formou on-line. Zboží nabízíme též formou e-shopu.Pro členy klubu ARIADNI sleva 30 % na veškeré služby. Hlavní zásadou naší terapeutické péče je absolutní diskrétnost a individuální přístup ke klientům. Homeopatická a psychologická poradna ARIADNI více»

INDC2012

INDC2012

12th International Nutrition & Diagnosics Conference12th International Nutrition & Diagnosics Conference INDC2012 více»