Salon LiLLi | Wellness móda Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Salon LiLLi

Svatební servis a služby salonu LiLLi Služby, které náš salon LiLLi nabízí, jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi, přičemž veškeré služby jsou nabízeny a realizovány na jednom místě, v... celý popis provozovny Salon LiLLi »

Informace o provozovně

UliceAmerická 24
MěstoPraha 2
PSČ120 00
14990083
DIČCZ6462181209
WWWwww.lilli.cz
Emaillidka@lilli.cz
Telefon+420739003222
Mobilní telefon+420602342542
Otevírací dobaPo 9.00 - 16.00
Út - čt 8.00 - 18.00
Pá pouze na objednávku
  • Popis provozovny
  • Kategorie (1)

Popis Salon LiLLi

Svatební servis a služby salonu LiLLi
Služby, které náš salon LiLLi nabízí, jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi, přičemž veškeré služby jsou nabízeny a realizovány na jednom místě, v prostorách našeho salonu v Americké ulici na Královských Vinohradech.
V příjemném, klidném a téměř rodinném prostředí se Vám ochotně bude věnovat náš odborně vyškolený kolektiv,
ať už se bude jednat o kteroukoliv z uvedených služeb.

Základem naší činnosti jsou kompletní designérské a krejčovské služby (Houte couture) pod vedením designerky, výtvarnice a majitelky salonu Lidky Limpouchové, které jsou doplněny kadeřnickými a dalšími službami.

Výběr z nabídky:
Navrhujeme a šijeme

svatební šaty a společenské oděvy
Originální ručně malované šaty
Historické, divadelní a filmové kostýmy
Halenky, kalhoty, kostýmy, pláště, úpletové oděvy....
Taneční a extravagantní kostýmy
Oděvy a doplňky z kůže
Odborné opravy a úpravy oděvů

Kadeřnické služby - Bára Králová

Dámská, pánské i dětské
Barvení vlasů
Melírování ( klasické a barevné melíry)
Trvalá
Večerní a svatební účesy
Extravegantní účesy
Hloubková regenerace „ Brazilský keratin“
Vlasové poradenství

Vizáž Zuzka a Lidka

Denní i večerní líčení
Svatební líčení
Barevná typologie a poradenství

Péče o tělo - masáže Eva Forejtová

Sportovní a rekondiční masáže
Masáž lávovými kameny (Hot Stones)
Baňkování
Mobilizační techniky
Čínská masáž
Dornova metoda
Breussova masáž
Kinesiotaping
Havajská masáž Lomi Lomi
Čokoládová masáž a zábal
Anticelulitidová masáž + ozonový zábal
Indická masáž hlavy
Lifting obličeje

Další kategorie

Wellness móda

Další provozovny v kategorii Wellness móda

forwoman.cz

forwoman.cz

E-portál pro moderní ženu - zde naleznete užitečné rady zajímavosti a výrobky, které vám usnadní život.BraClip sexy dekolt s push up efektem zvětší vaše prsa, skryje ramínka podprsenky, zabraňuje padání ramínek,(podprsenkovy klip Bra Clip)E-portál pro moderní ženu - zde naleznete užitečné rady zajímavosti a výrobky, které vám usnadní život.BraClip sexy dekolt s push up efektem zvětší vaše prsa, skryje ramínka podprsenky, zabraňuje padání ramínek,(podprsenkovy klip Bra Clip) forwoman.cz více»

if...

if...

IVANA FOLLOVÁ NAVRHUJE VLASTNÍ ODĚVNÍ KOLEKCE, TVOŘÍ EXLUZIVNÍ DESIGN PRO JEDNOTLIVCE I FIRMY POD ZNAČKOU IF... VYRÁBÍ UNIKÁTNÍ MODELY I MALÉ SÉRIE, VČETNĚ MÓDNÍCH DOPLŇKŮ. VYBÍRÁ SKVĚLÉ MATERIÁLY, DOHLÍŽÍ NA PRECIZNÍ KREJČOVSKÉ ZPRACOVÁNÍ. V ATELIÉRU NABÍZÍM KOMPLETNÍ SERVIS I PORADENSTVÍ.NÁVRHÁŘKA IVANA FOLLOVÁ PRACUJE RÁDA S HEDVÁBÍM - OD TÉMĚŘ NEVIDITELNÉHO ŠIFONU AŽ PO KRÁLOVSKÝ SATÉN. VYTVÁŘÍ ODĚVY TAKÉ Z DALŠÍCH PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ I Z NOVÝCH TECHNOLOGICKY ATRAKTIVNÍCH LÁTEK. KAŽDÝ MODEL SE ZNAČKOU IF... JE ORIGINÁL. VE SVÉM SHOWROOMU NABÍZÍ OKOUZLUJÍCÍ ELEGANCI VEČERNÍCH NEBO SVATEBNÍCH TOALET, KOSTÝMY, PRAKTICKÝ MĚSTSKÝ STYL, I DESIGN PRO VOLNÝ ČAS. JEJÍ ZAKÁZKOVÁ TVORBA SE VYZNAČUJE DOKONALÝM KREJČOVSKÝM ZPRACOVÁNÍM. CELKOVÝ STYLING ZAHRNUJE UNIKÁTNÍ ŠPERKY, PÁSKY, KABELKY A DOPLŇKY OD ZNÁMÝCH ČESKÝCH VÝTVARNÍKŮ. IVANA FOLLOVÁ SE SNAŽÍ ZDŮRAZNIT INDIVIDUALITU A SEBEVĚDOMÍ KAŽDÉ ZÁKAZNICE. JEJÍ MÓDNÍ TVORBU SI PROTO OBLÍBILY KREATIVNÍ ŽENY Z CELÉHO SVĚTA.IVANA FOLLOVÁ NAVRHUJE VLASTNÍ ODĚVNÍ KOLEKCE, TVOŘÍ EXLUZIVNÍ DESIGN PRO JEDNOTLIVCE I FIRMY POD ZNAČKOU IF... VYRÁBÍ UNIKÁTNÍ MODELY I MALÉ SÉRIE, VČETNĚ MÓDNÍCH DOPLŇKŮ. VYBÍRÁ SKVĚLÉ MATERIÁLY, DOHLÍŽÍ NA PRECIZNÍ KREJČOVSKÉ ZPRACOVÁNÍ. V ATELIÉRU NABÍZÍM KOMPLETNÍ SERVIS I PORADENSTVÍ.NÁVRHÁŘKA IVANA FOLLOVÁ PRACUJE RÁDA S HEDVÁBÍM - OD TÉMĚŘ NEVIDITELNÉHO ŠIFONU AŽ PO KRÁLOVSKÝ SATÉN. VYTVÁŘÍ ODĚVY TAKÉ Z DALŠÍCH PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ I Z NOVÝCH TECHNOLOGICKY ATRAKTIVNÍCH LÁTEK. KAŽDÝ MODEL SE ZNAČKOU IF... JE ORIGINÁL. VE SVÉM SHOWROOMU NABÍZÍ OKOUZLUJÍCÍ ELEGANCI VEČERNÍCH NEBO SVATEBNÍCH TOALET, KOSTÝMY, PRAKTICKÝ MĚSTSKÝ STYL, I DESIGN PRO VOLNÝ ČAS. JEJÍ ZAKÁZKOVÁ TVORBA SE VYZNAČUJE DOKONALÝM KREJČOVSKÝM ZPRACOVÁNÍM. CELKOVÝ STYLING ZAHRNUJE UNIKÁTNÍ ŠPERKY, PÁSKY, KABELKY A DOPLŇKY OD ZNÁMÝCH ČESKÝCH VÝTVARNÍKŮ. IVANA FOLLOVÁ SE SNAŽÍ ZDŮRAZNIT INDIVIDUALITU A SEBEVĚDOMÍ KAŽDÉ ZÁKAZNICE. JEJÍ MÓDNÍ TVORBU SI PROTO OBLÍBILY KREATIVNÍ ŽENY Z CELÉHO SVĚTA. if... více»