Resort Svatá Kateřina | Wellness Centra & Spa Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Resort Svatá Kateřina

Moderní wellness & spa resort je ideálním místem pro načerpání energie a odpočinek. Polohou uprostřed lesů a luk Vysočiny, 130 km od Prahy i od Brna, 50 km od rakouských hranic a nedaleko dálnice D1, ... celý popis provozovny Resort Svatá Kateřina »

Informace o provozovně

UliceSvatá Kateřina 327
MěstoSvatá Kateřina města Počátky
PSČ394 64
25634933
DIČCZ25634933
WWWhttp://www.katerinaresort.cz
Emailinfo@katerinaresort.cz
Telefon+420 565 456 801
Mobilní telefon+420 606 657 002
Fax+420 565 456 803
Otevírací dobaCeloroční provoz
  • Popis provozovny
  • Kategorie (1)

Popis Resort Svatá Kateřina

Moderní wellness & spa resort je ideálním místem pro načerpání energie a odpočinek. Polohou uprostřed lesů a luk Vysočiny, 130 km od Prahy i od Brna, 50 km od rakouských hranic a nedaleko dálnice D1, je dobře dostupný. Nabízí ubytování ve 3 hotelech s kapacitou až 180 lůžek, k dispozici je restaurace, kavárna, salonky, terasa u jezírka, bar, vinotéka a klub s kulečníkem. Vynikající kuchyně a příjemný personál. Dvoulůžkové pokoje s koupelnami jsou moderně zařízené, s bezplatným připojením na internet a v některých je možnost přistýlky. Součástí vybavení pokoje jsou rovněž župany a trepky. V souladu s hotelovou filosofií nejsou na pokojích TV. Z hlídaného parkoviště v Počátkách vozí hosty do a z resortu shuttle bus. Wellness 1200 m² nabízí: masáže, zábaly, koupele, whirlpool, sauny, páry, rasulbath a na terase hydromasážní vany jacuzzi. Sportovní nabídka: jóga, Pilates, posilovna, tělocvičny, tenisové kurty, golf driving range, fotbalové a multifunkční hřiště, jízdárna, cvičební lekce s trenéry a půjčovna sportovních potřeb. Kosmetický salon, kadeřnický salon, manikúra, pedikúra a služby a poradenství vizážistky. Pobytové balíčky: Dny plné odpočinku, Body & Mid – Jóga nebo Pilates, Dny štíhlé linie, AntiAge, Krása a životní styl Beauty & Lifestyle, Romantický víkend, Golfový víkend atd.. V okolí je množství historických památek a možnost pěší turistiky a cykloturistiky, zimě výlety na běžkách a bruslení na jezírku. Speciality resortu: koupel v lávové vaně, jízda psím spřežením, tělesná a výživová diagnostika na špičkovém přístroji InBody 720 a konzultace s nutričním poradcem. Pramen sv. Kateřiny vyvěrá přímo v resortu na místě s více jak 250letou lázeňskou tradicí.

Další kategorie

Wellness Centra & Spa

Další provozovny v kategorii Wellness Centra & Spa

Wellness Union

Wellness Union

Nabízíme privátní saunu, solária a masáže. Masáže: klasické, reflexní, anticelulitidové, antistresové, fyzioterapeutické, pro nastávající maminky, regenerační, lávovými kameny, čokoládové, medové, peeling s masáží a manuální lymfodrenáž. Nabízíme privátní saunu, solária a masáže. Masáže: klasické, reflexní, anticelulitidové, antistresové, fyzioterapeutické, pro nastávající maminky, regenerační, lávovými kameny, čokoládové, medové, peeling s masáží a manuální lymfodrenáž. Wellness Union více»

ASIAN RELAX CLUB s.r.o.

ASIAN RELAX CLUB s.r.o.

Nově otevřené relaxační centrum ve Frýdku-Místku s jedinečným interiérem. Vstupte s námi do světa wellness, masáží a relaxace. Nabízíme širokou nabídku masáží, terapií a procedur. O vaše smysly se postarají rodilé masérky z Thajska a Filipín. V našem wellness centru najdete vířivou vanu, vario saunu se šnekovou sprchou a nádherným výhledem do japonské zahrady. V prvním patře také nabízíme ubytování ve 3 stylových dvoulůžkových pokojích se samostanými koupelnami, TV s mnoha programy, WIFI zdarma. K dizpozici je vám hlídané parkoviště a samozřejmě vždy milá a příjemná obsluha. Přijďte si k nám odpočinout, zavřením vnější brány se ocitnete v jiném světě - najdete tu pravé místo pro vás.Nově otevřené relaxační centrum ve Frýdku-Místku s jedinečným interiérem. Vstupte s námi do světa wellness, masáží a relaxace. Nabízíme širokou nabídku masáží, terapií a procedur. O vaše smysly se postarají rodilé masérky z Thajska a Filipín. V našem wellness centru najdete vířivou vanu, vario saunu se šnekovou sprchou a nádherným výhledem do japonské zahrady. V prvním patře také nabízíme ubytování ve 3 stylových dvoulůžkových pokojích se samostanými koupelnami, TV s mnoha programy, WIFI zdarma. K dizpozici je vám hlídané parkoviště a samozřejmě vždy milá a příjemná obsluha. Přijďte si k nám odpočinout, zavřením vnější brány se ocitnete v jiném světě - najdete tu pravé místo pro vás. ASIAN RELAX CLUB s.r.o. více»