Nadační fond Prevence Navigace, navigátor, nadace, wellness, aktuálně, časopis, fitness ,wellness pobyty, magazín, zumba, spa, masáže, kurzy, foto, služby, žena, intimní | Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Nadační fond Prevence

NADAČNÍ FOND PREVENCE, založeno v roce 2008

V současné době, pozorujeme fakt, že hlavně z časových důvodů, jeví rodiče malý zájem o stav tělesných aktivit a pohybu vůbec u svých dětí včetně nesprávného  pitného režimu a životosprávy vůbec. Statistiky jasnou řečí hovoří o velkém procentu obézních dětí a mládeže, o jejich oslabené imunitě a snížené výkonnosti celého organismu.  To jsou fakta, nad kterými je nutné se nejen zamyslet, ale i něco s nimi udělat. Vzhledem ke skutečnosti, že jsem celý život věnoval sportu, vím jak je důležité dodržovat optimální životosprávu spojenou se zdravým pohybem a podpořenou kvalitním pitným režimem.

Cíle:

a) Naučit rodiče ochránit zdraví jejich dětí, posilovat jejich správné stravovací a pitné návyky a tím fyzickou i duševní imunitu. Jednou z možností je využití vyváženého pitného režimu na školách formou investic nebo pronájmu nápojových automatů.  Pasterované, nesycené, nealkoholické nápoje s přírodním ovocným podílem  a IMUNOline komplex zaručují správný příjem vitamínů, stopových prvků a minerálů s minimální cukernou složkou  (v 250 ml nápoje je pouze 125kJ). Jsou bez umělých barviv, bez konzervantů a umělých arómat

Certifikát s ochranou značkou „ZDRAVÁ ŠKOLA", dostane každá škola, která se zapojí do akce COOL  SCHOOL  - zdravé nápoje pro své žáky.

B) Přispět zaměstnancům firem na balíčky „Prevence", obsahující podpůrný prostředek kyselinu hyaluronovou proti artróze a osteoporóze. I v tomto případě lze využít i nápojové automaty obsahující denní dávku minerálů, stopových prvků, vitamínů a kyseliny hyaluronové.

NF Prevence hledá právnické i fyzické osoby, jedná se zdravotními pojišťovnami a jednotlivými městskými úřady o možnostech přispět ekonomicky k zajištění automatů na pitný režim do základních škol.

Je nutné říci, že k uvedeným nápojům jsou vydána kladná stanoviska např. „Certifikát Státního zdravotního ústavu", „Certifikát Svazu Pacientů ČR", vyjádření STOB, posudek imunologa MUDr. Josefa Richtera , byla provedena "Notifikace na Ministerstvu zdravotnictví ČR" a nad tímto programem podpory zdraví dětí převzalo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Nadační fond Prevence je přesvědčen, že činnost, kterou vyvíjí bude v následujících letech zajímavá pro školy a hlavně prospěšná pro správný vývoj zdraví našich dětí.

www.prevencenf.cz