Formule&Motorsport | Časopisy Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Formule&Motorsport

Magazín nejen o F1, ale o celém formulovém sportu, jediný svého druhu na českém trhu. Již devátým rokem přináší původní reportáže z velkých cen, portréty významných jezdců, exkluzivní rozhovory, techn... celý popis provozovny Formule&Motorsport »

Informace o provozovně

UliceOkrasná 116
MěstoPraha 10
PSČ103 00
WWWhttp://www.formule.cz
Emailformule@sport-press.cz
Telefon267712647
Fax267712647
  • Popis provozovny
  • Kategorie (1)

Popis Formule&Motorsport

Magazín nejen o F1, ale o celém formulovém sportu, jediný svého druhu na českém trhu. Již devátým rokem přináší původní reportáže z velkých cen, portréty významných jezdců, exkluzivní rozhovory, technické analýzy, historická ohlédnutí i pohledy do zákulisí, to vše doprovázené snímky předních světových fotografů.

Další kategorie

Časopisy

Další provozovny v kategorii Časopisy

EVERSMILE s.r.o.

EVERSMILE s.r.o.

Grafické a internetové studio z Pardubic. Specializujeme se na individuální grafiku pro klasická i internetová média. Naše návrhy a následné realizace děláme na míru, tedy pro každého klienta unikátně.Naše portfolio zahrnuje služby z oblasti grafiky, Internetu a marketingu. Vytvoříme Vám WWW stránky, eshopy a internetové aplikace, různé grafické návrhy – firemní loga, logomanuály i celkovou firemní identitu, plakáty, letáky, kalendáře, bulletiny, časopisy a jiné (nejen periodické) tiskoviny. U vytvořených www stránkách, eshopech zpracujeme jejich optimalizaci (SEO) a registraci do katalogů. Dále připravíme návrh reklamních předmětů a jejich následný potisk či realizaci. Naši odborníci Vám dokáží připravit PR a/nebo reklamní kampaně na míru, včetně případného zajištění fotografování či zpracování filmu (DVD). Zorganizujeme různé výstavy, konference či odborné semináře, fotografování. Grafické a internetové studio z Pardubic. Specializujeme se na individuální grafiku pro klasická i internetová média. Naše návrhy a následné realizace děláme na míru, tedy pro každého klienta unikátně.Naše portfolio zahrnuje služby z oblasti grafiky, Internetu a marketingu. Vytvoříme Vám WWW stránky, eshopy a internetové aplikace, různé grafické návrhy – firemní loga, logomanuály i celkovou firemní identitu, plakáty, letáky, kalendáře, bulletiny, časopisy a jiné (nejen periodické) tiskoviny. U vytvořených www stránkách, eshopech zpracujeme jejich optimalizaci (SEO) a registraci do katalogů. Dále připravíme návrh reklamních předmětů a jejich následný potisk či realizaci. Naši odborníci Vám dokáží připravit PR a/nebo reklamní kampaně na míru, včetně případného zajištění fotografování či zpracování filmu (DVD). Zorganizujeme různé výstavy, konference či odborné semináře, fotografování. EVERSMILE s.r.o. více»

Muscle&Fitness

Muscle&Fitness

Nejčtenější magazín o kulturistice, fitness a zdravém životním stylu v ČR i SR. www.muscle-fitness.czNejčtenější magazín o kulturistice, fitness a zdravém životním stylu v ČR i SR. www.muscle-fitness.cz Muscle&Fitness více»