Chata Betyna | Cestování Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Chata Betyna

Horská chata Betyna je provozována celoročně s možností polopenze nebo plné penze. Celková kapacita je 47 lůžek v jedno až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (WC ... celý popis provozovny Chata Betyna »

Informace o provozovně

UliceChata Betyna 198
MěstoPec pod Sněžkou
PSČ542 21
WWWwww.betyna.cz
Emailinfo@betyna.cz
Telefon499896296
Mobilní telefon608219289
Otevírací dobaPO-Ne 11-23 hod
  • Popis provozovny
  • Kategorie (1)

Popis Chata Betyna

Horská chata Betyna je provozována celoročně s možností polopenze nebo plné penze. Celková kapacita je 47 lůžek v jedno až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (WC + sprcha). Čeká na vás stylově vybavená restaurace a společenská místnost s televizí včetně satelitního programu. Nabízíme vám možnost využití různých sportovních zařízení. Pro relaxaci vám nabízíme vířivou masážní vanu (hot tub) a saunu pro 6 osob. Nově je otevřena společenská místnost s kulečníkem a šipkami. Poloha chaty v srdci Krkonoš láká k pěší turistice. Od vrcholu Sněžky vás dělí pouze pás lesa přecházející do kosodřeviny a kamenná pole. Stanice sedačkové lanovky na Sněžku je vzdálena pouhých 500 m. Sněžka a Růžová hora jsou výchozími místy pro hřebenové túry. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi.Všechny prostory jsou nekuřácké.V letních měsících je k dipozici dětské hřiště, bazén a trampolína.V restauraci se nachází dětský koutek. Domácké prostředí s místní krkonošskou kuchyní. Domácké prostředí a panenská příroda Obřího dolu vám dovolí vystoupit z kolotoče všedních dnů.

Další kategorie

Cestování

Další provozovny v kategorii Cestování

Rückl Crystal a.s.

Rückl Crystal a.s.

Nižborská sklárna RÜCKL CRYSTAL a.s. vyrábí rozsáhlý sortiment 24% olovnatého křišťálu zdobeného brusem v celé šíři dekorů, od jednoduchých až po velmi složité a pracné zdobení, zlacením, malováním a pískováním. Pro vysokou kvalitu výrobků a služeb je firma vybírána pro výrobu a dodávky oficiálních státních darů. Firma RÜCKL CRYSTAL a.s. nabízí prohlídku provozů sklárny s odborným výkladem skupinám i individuálním turistům. Během exkurze se návštěvníci seznámí s jednotlivými etapami výroby křišťálových výrobků ruční technologií, tedy hutním provozem, zpracováním, kreslením a broušením. Exkurze trvá přibližně 45 minut. Na závěr prohlídky je možno navštívit prodejnu výrobků naší firmy, která se nachází přímo v areálu sklárny. K dispozici je i místnost s terasou pro rychlé občerstvení, v nabídce jsou teplé i studené nealkoholické nápoje, pivo, sendviče, základní cukrářské výrobky a zmrzlina. Exkurze probíhají v pondělí až pátek od 09:30 do 12:30 hod. Prohlídku pro skupiny je nutné předem rezervovat. Naši průvodci pro návštěvníky zajišťují výklad v anglickém a německém jazyce. Od 18.12. do 4.1. exkurze neprovádíme. Děkujeme za pochopení.Nižborská sklárna RÜCKL CRYSTAL a.s. vyrábí rozsáhlý sortiment 24% olovnatého křišťálu zdobeného brusem v celé šíři dekorů, od jednoduchých až po velmi složité a pracné zdobení, zlacením, malováním a pískováním. Pro vysokou kvalitu výrobků a služeb je firma vybírána pro výrobu a dodávky oficiálních státních darů. Firma RÜCKL CRYSTAL a.s. nabízí prohlídku provozů sklárny s odborným výkladem skupinám i individuálním turistům. Během exkurze se návštěvníci seznámí s jednotlivými etapami výroby křišťálových výrobků ruční technologií, tedy hutním provozem, zpracováním, kreslením a broušením. Exkurze trvá přibližně 45 minut. Na závěr prohlídky je možno navštívit prodejnu výrobků naší firmy, která se nachází přímo v areálu sklárny. K dispozici je i místnost s terasou pro rychlé občerstvení, v nabídce jsou teplé i studené nealkoholické nápoje, pivo, sendviče, základní cukrářské výrobky a zmrzlina. Exkurze probíhají v pondělí až pátek od 09:30 do 12:30 hod. Prohlídku pro skupiny je nutné předem rezervovat. Naši průvodci pro návštěvníky zajišťují výklad v anglickém a německém jazyce. Od 18.12. do 4.1. exkurze neprovádíme. Děkujeme za pochopení. Rückl Crystal a.s. více»

F O T O & Art Puzzle Gallery

F O T O  &  Art Puzzle Gallery

F O T O & Art Puzzle GalleryF O T O & Art Puzzle Gallery F O T O & Art Puzzle Gallery více»